DOMKI CAŁOROCZNE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt z nami

Domki całoroczne:

Ciągle wzrastające ceny paliw oraz obostrzenia związane z ochroną środowiska naturalnego pociągają za sobą upowszechnienie technologii energooszczędnych także w dziedzinie budowy domów.

Poprzez nowe projekty drewnianych domów całorocznych staramy się zainteresować państwa tą tematyką. Budowane przez nas domy poza tym, że w technologii budowy wykorzystują najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie zwracają szczególną uwagę na ograniczenie kosztów ogrzewania domu, które stanowią najpoważniejszy element budżetu związanego z eksploatacją budynku. Z technologii mających wpływ na oszczędzanie energii warto podkreślić znaczenie izolacji termicznej przegród zewnętrznych. Domy nasze spełniają wszelkie normy i są całkowicie bezpieczne. Do budowy konstrukcji naszych domów używamy wysokiej jakości materiałów pochodzenia skandynawskiego. Drewno to jest suszone komorowo, czterostronnie heblowane z zaokrąglonymi krawędziami.

Wymiary domów są zależne od projektu, przykładowy budynek jest 2 kondygnacyjny (parter + piętro) i jego powierzchnia użytkowa wynosi 110m2.

Inwestycje mogą być realizowane na zasadzie kompletnie wykończonego domu „pod klucz”, bądź w innej wygodnej dla Państwa formie. Staramy się także w tym temacie spełnić oczekiwania naszych potencjalnych klientów.

Cena zależna od stopnia skomplikowania projektu i powierzchni budynku, do uzgodnienia !!!

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.